Comminus je tvrtka iz Zagreba specijalizirana za rješenja iz područja poslovne inteligencije, upravljanja podacima i razvoja aplikacija! Pomaže tvrtkama u efikasnom korištenju prikupljenih podataka koji im pomažu u poslovnom odučavanju te su uspješno proveli niz projekata sa svojom stručnom i motiviranom ekipom. Kako bi i dalje bili tako uspješni, traže pojačanje na poziciji Asistenta za upravljanje podacima (m/ž).

Što Comminus nudi:

  • Sustav mentorstva koji stvarno funkcionira
  • Priliku za rad na zanimljivim projektima za inozemne klijente iz različitih industrija
  • Mogućnost napredovanja u skladu s rezultatima
  • Priliku za razvoj i učenje kroz interne edukacije (tech talkovi jednom tjedno)
  • Sudjelovanje na konferencijama i certificiranje u Microsoft tehnologijama
  • Ugodnu radna atmosfera na novoj adresi u novom uredu
  • Odlične kolege – najvažnija stvar!

Opis posla:

  • Implementacija i održavanje baza podataka (OLTP/OLAP)
  • Optimizacija i unapređenje objekata baze podataka
  • Pisanje stored procedura, funkcija, triggera i ostalih objekata baze podataka
  • Sudjelovanje u izradi arhitekture i dizajnu baza podataka
  • Izrada SSIS paketa, SSRS izvještaja i OLAP kocki
  • Sudjelovanje u internim edukacijama i samostalno educiranje

Uvjeti:

  • Poznavanje osnova Microsoft SQL servera
  • Odslušan jedan ili više kolegija vezanih uz baze podataka
  • Snažan interes za učenje i rad s bazama podataka
  • Proaktivan pristup zadacima i poslu
  • Vlastiti studentski ugovor i dostupnost min 25-30 sati tjedno

Dodatan plus:

  • Iskustvo u radu s bazama podataka

Ako vam se sviđa što Comminus nudi i ispunjavate uvjete koje traže, pošaljite životopis i kratko motivacijsko pismo (do pola stranice) do 15.3. na e-mail posao@comminus.hr. Sretno!