DMP/Programmatic specijalist na Online medijima (m/ž)

DMP/Programmatic specijalist zadužen je za implementaciju i upravljanje kompleksnim sustavom automatizirane online prodaje, optimizacije prodajnog potencijala medija i razvoj sustava za praćenje i retargetiranje korisnika na internetskim portalima Nove TV (Dnevnik.hr, Zadovoljna.hr, Punkufer.hr, Gol.hr, Novatv.hr i dr.).

Opis radnog mjesta:

  • analiza, upravljanje i optimizacija online programskog prostora kroz AdServer platforme
  • pripremanje implementacije DMP (Data Management Platform) sustava
  • optimiziranje procesa oglašavanja klijenata na portalima Nove TV
  • prikupljanje podataka o korisnicima u svrhu kreiranja novih mogućnosti online oglašavanja
  • razvijanje rješenja za kvalitetno targetiranje klijenata
  • poslovi analize digitalnih sadržaja
  • održavanje i optimiziranje tekućih programskih kampanja
  • suradnja s razvojnim timom u implementaciji novih tehničkih rješenja
  • aktivno praćenje tržišta i trendova u području digitalnog poslovanja

Uvjeti:

  • iskustvo s Programmatic sustavima
  • poznavanje alata za praćenje statistike o prometu web stranica, prodaji oglasnog prostora i praćenje putanje posjetitelja (uključujući i tražilice i društvene mreže)
  • prednost je vođenje sličnih oglašivačkih sustava u online medijima
  • poželjno je iskustvo rada u digitalnoj agenciji
  • odlično znanje engleskog jezika
  • orijentacija klijentu i rezultatima
  • vrlo dobre prezentacijske i komunikacijske vještine
  • inovativnost, proaktivnost, pouzdanost

Što nudimo:

  • rad u dinamičnom okruženju i kreativnoj industriji najjače medijske kuće u Hrvatskoj
  • profesionalno radno okruženje u kojem su naglašeni visoki standardi stručnosti i tehničke ekspertize, suradnja među članovima tima, inovativnost na svakoj razini i kreativnost
  • izazovan posao u kojem svoje interese, ambicije i talente možete ostvariti i dodatno razviti
  • stalne prilike za učenje i razvoj, kako kroz formalne oblike obrazovanja, tako i kroz suradnju s iskusnim kolegama u zemlji i inozemstvu

Zainteresirani kandidati mogu nam poslati životopis na hrvatskom ili engleskom jeziku na adresu posao@novatv.hr do 30.11.2017. Vaše ćemo podatke tretirati s maksimalnom diskrecijom. U najskorijem roku javit ćemo se s informacijama o daljnjem tijeku procesa zapošljavanja.

Frontend Developer (m/ž)

Opis posla:

  • implementacija dizajna web stranica/aplikacija od mobilnih uređaja do desktopa
  • optimizacija koda, cross-browser kompatibilnost
  • razvoj rješenja u suradnji s kolegama i vanjskim partnerima
  • afinitet prema dizajnu, kontinuirano učenje i praćenje novih tehnologija

Uvjeti:

  • napredno poznavanje frontend tehnologija (HTML5, CSS3, JavaScript)
  • 2 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • smisao za UX / UI
  • iskustvo korištenja LESS, SASS, GRUNT, GULP je prednost
  • iskustvo u dizajnu je prednost
  • poznavanje GIT-a je prednost

Nova TV nudi:

  • zanimljiv i dinamičan posao u inovativnoj industriji u kojoj se dokazala kao lider

IT ADMINISTRATOR POSLOVNIH APLIKACIJA (m/ž)

Opis posla:

  • obavljanje poslova administracije poslovnih aplikacija
  • analiza i planiranje poslovnih procesa
  • distribucija rezultata obrade korisnicima
  • opsluživanje instaliranog HW sustava
  • instalacija i nadogradnja sistemskog SW
  • održavanje komunikacijske infrastrukture
  • izrada i održavanje tehničke i korisničke dokumentacije
  • edukacija i programska podrška korisnicima poslovnih aplikacija

Idealni kandidat:

  • poželjno VŠS/VSS tehničkog usmjerenja
  • poželjno 1 godina radnog iskustva u IT-u
  • poželjno poznavanje Oracle baze podataka, PL/SQL-a
  • poznaje osnove administracije operacijskog sustava Windows i Linux
  • posjeduje znanje administracije poslovnih aplikacija
  • poznaje osnove mrežnih protokola
  • izvrsno usmeno i pismeno koristi engleski jezik
  • pažljivo i pouzdano razmatra detalje
  • odgovorna, pouzdana i savjesna osoba
  • fleksibilna i ustrajna osoba i orijentirana postizanju zadanog cilja
  • dobro se snalazi u timskom radu te se proaktivno angažira oko postignuća zajedničkih ciljeva