Opis posla

  • nadgledanje i podešavanje rada ERP sustava (InforXA), administriranje korisnika, radnih okolina, backup i ostali potrebni radovi kako bi sustav bio na usluzi korisnicima
  • podrška korisnicima u svakodnevnom radu
  • sudjelovanje u razvojnim zadacima na područjima od interesa, automatiziranje rutinskih poslova
  • komunikacija prema dobavljaču sustava, Inforu te ostalim partnerima koji sudjeluju u održavanju sustava
  • organiziranje i sudjelovanje u instalaciji potrebnih nadogradnji sustava
  • ostali poslovi prema potrebi iz područja informatike

Uvjeti

Stručna sprema: Visoka stručna sprema, Magistar struke
Jezici: Engleski (napredno)
Vozačka dozvola: B
Vještine: Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što tvrtka nudi

  • mogućnost dodatne edukacija
  • rad u dinamičnom okruženju
  • stimulativna primanja

Vrsta zaposlenja: na određeno vrijeme, stalni radni odnos.

Mjesto rada: Zagreb, Zagrebačka županija.

Rok prijave je do 2. srpnja 2018. godine.

Kontakt adresa:

Končar D&ST d.d.
Mokrovićeva 8, p.p. 62
10 000 Zagreb
Web