Broadcast inženjer (m/ž)

Opis posla:

  • provodi instalaciju, konfiguraciju te održavanje tehničke opreme i sustava
  • definira i implementira audio i video standarde koji se primjenjuju na Novoj TV
  • vodi brigu o preventivnom i urgentnom održavanju opreme
  • vodi ili sudjeluje u novim projektima na Novoj TV
  • odgovara za pravilno djelovanje instaliranih sustava
  • usko surađuje sa ostalim kolegama unutar i van odjela
  • efikasno određuje prioritete i ima sposobnost multitaskinga
  • praćenje trendova u industriji i proaktivno predlaganje novih rješenja
  • prema potrebi sposoban je samostalno reagirati i riješiti problem u izvanrednim situacijama

Uvjeti:

  • poželjno VSS tehničkog usmjerenja
  • odlično poznavanje i rad na računalu (osnovna znanja o administraciji osobnih računala su prednost)
  • odlično znanje o barem nekim sustavima koji se koriste u modernoj televizijskoj kući (playout serveri, sustav automatizacije emitiranja, transcoding sustav, sustavi koji se koriste u MCR-u, instalacija i održavanje studijske i režijske tehnike, infrastrukturalni audio/video sustavi i slično)
  • poznavanje osnova mrežnih protokola (TCP/IP model)
  • odlično poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • dobro snalaženje u timskom radu, proaktivnost i fleksibilnost

Što nude:

  • ugodno i neformalno radno okruženje
  • rad u timu u kojem rade vrhunski stručnjaci u industriji
  • radno okruženje u kojem se cijeni stručnost i tehnička ekspertiza
  • zanimljiv i dinamičan posao u inovativnoj industriji u kojoj je Nova TV dokazani lider
  • izazovan posao u kojem svoje interese, ambicije i talente možete (i morate) ostvariti i dodatno razviti
  • stalne prilike za učenje i razvoj, kako kroz formalne oblike obrazovanja, tako i kroz suradnju s iskusnim kolegama u zemlji i inozemstvu

Junior administrator broadcast sustava (m/ž)

Opis posla:

  • rješavanje kompleksnih problema s broadcast IT sustavima
  • održavanje klasične IT opreme, pogotovo one koja služi kao temelj rada broadcast IT sustava
  • implementacija i održavanje workflow-a s digitalnim formatima, posebno onih baziranih na datotekama
  • intenzivan rad s korisnicima sustava i njihovo osposobljavanje

Uvjeti:

  • prednost je poznavanje broadcast IT sustava (Avid, Stratus, MediaComposer, Adobe Premiere, Telestream, VizRT, Mosart, ...)
  • poznavanje osnova administracije operacijskog sustava Windows i Linux
  • poznavanje osnova mrežnih protokola
  • poželjno poznavanje neke od virtualizacijskih platformi (HyperV, VirtualBox, VMware)
  • znanje skriptiranja je prednost
  • bilo kakva IT certifikacija (CCNA, MCSA, ITIL,…) je prednost
  • odlično znanje engleskog jezika u govoru i pismu

Što nude:

Mjesto rada: Zagreb, Remetinečka cesta 139

Vrsta zaposlenja: studentski posao/radni odnos (poželjno studenti završnih godina); puno radno vrijeme

Zainteresirani kandidati pošaljite životopis na hrvatskom ili engleskom jeziku na adresu posao@novatv.hr do 13. prosinca 2018. godine.

Vaše će podatke tretirati s maksimalnom diskrecijom. Kandidate odabrane za uži krug kontaktirat će u što skorijem roku s informacijama o daljnjem tijeku selekcijskog procesa.