APIS IT zapošljava na nekoliko pozicija

Poslovni analitičar

Opis posla:

  • ostvaruje dobar odnos s korisnikom te prikuplja korisničke zahtjeve
  • upravlja jednostavnim korisničkim zahtjevima
  • kreira dokumentaciju koja je polazište za razvoj aplikativnih rješenja
  • dokumentira poslovne procese
  • kontrolira kvalitetu jednostavnih aplikativnih rješenja
  • sudjeluje u radu s bazama podataka
  • skrbi o aplikaciji
  • pruža podršku krajnjem korisniku u korištenju aplikacija

Uvjeti i prijava

Razvojni inženjer

Opis posla:

  • piše jednostavniji programski kod
  • piše klijentske ili serverske servisne komponente
  • provodi potrebna testiranja
  • izrađuje programske izvještaje

Sistem inženjer

Opis posla:

  • održava i provodi sistemske procedure te predlaže promjene
  • održava i provodi sigurnosne procedure te predlaže promjene
  • prati i predlaže poboljšanja u stručnom i organizacijskom području rada
  • obavlja administraciju sistema
  • rješava zahtjeve i kontaktira s korisnicima
  • sudjeluje u identifikaciji i rješavanju problema
  • nadgleda i izvještava o radu sustava u svojoj nadležnosti

Rok za prijavu je najkasnije do 17. srpnja 2020 godine!

Istaknute aktivnosti centra

Sudjeluj u našim aktivnostima.