Banka Kovanica zapošljava

Banka Kovanica d.d. sa sjedištem u Varaždinu zadnjih nekoliko godina bilježi izvrsne poslovne rezultate te zbog potrebe proširenja stručnog tima u sektoru Organizacije i informatike u Varaždinu u potrazi je za novom osobom na poziciji Mlađi suradnik u Poslovnoj organizaciji i razvoju softvera!

Opis posla:

  • razvoj i održavanje internih web baziranih aplikacija na ASP .NET platformi (C#) te ostalih programskih aplikativnih sustava za podršku u poslovanju Banke
  • sudjelovanje u svim fazama razvoja softvera, od analize korisničkih zahtjeva pa do dizajna arhitekture sustava i korisničkog sučelja, kodiranju i testiranju te pripremi tehničke i razvojne dokumentacije
  • podrška u procesu održavanja poslovnih aplikacija i baza podataka
  • razvoj relacijskih baza podataka za potrebe internog razvoja, analiza poslovnih podataka i kreiranje poslovnih izvještaja (Microsoft Reporting Services)
  • aktivno sudjelovanje u modernizaciji informatičkog sustava Banke

Uvjeti:

  • završen FOI, FER ili srodni informatički/tehnički fakultet
  • napredno korištenje MS Office alata
  • aktivno korištenje engleskog jezika u govoru i pismu

Očekivani profil:

  • izražene komunikacijske vještine
  • izražena volja za stalnim učenjem
  • izražena timska suradnja
  • proaktivnost, fleksibilnost i savjesnost u obavljanju posla

Prednosti:

  • praktično iskustvo i poznavanje SQL-a i alata za upravljanje bazama podataka (Microsoft SQL Server, MySQL i sl.)
  • sklonost i želja za savladavanjem novih programskih jezika i tehnika razvoja
  • dobro poznavanje programskog jezika C# i ASP.NET programskog okvira te Microsoft Visual Studio okruženja
  • dobro poznavanje ostalih web tehnologija poput HTML/HTML5, CSS/CSS3, Javascript, XML, JSON, i HTTP komunikacijskih protokola SOAP i REST.

Što nude:

  • ugodnu radnu atmosferu
  • rad na neodređeno vrijeme u profesionalnom i motiviranom timu s mogućnošću daljnjeg usavršavanja u području bankarstva i razvoja bankarskih sustava
  • rad na interesantnim projektima uz mentorski pristup i pomoć u savladavanju novih znanja i tehnologija
  • mogućnost povremenog rada na daljinu
  • atraktivna primanja i dodatne nagrade ovisno o postignutim rezultatima
  • mjesto rada Varaždin

Kandidat će u početku dobiti svog mentora s kojim će zajedno raditi na zadacima i projektima uz komunikaciju sa svim ostalim članova tima i korisnicima, a tijekom vremena će naravno dobivati i svoje vlastite projekte i zadatke.

Ono u čemu su posebniji od većih Banaka i drugih poslodavaca koji imaju veći stupanj specijalizacije poslova je to da će kandidat dobiti veoma širok, ali i detaljan uvid u poslovne procese, financijsko poslovanje i samu informacijsku tehnologiju koja se koristi u veoma složenim i sigurnosno zahtjevnim poslovnim sustavima, što kasnije može veoma dobro doći kroz daljnju karijeru.

Prethodno iskustvo izvan fakulteta nije neophodno, ali može biti prednost.

Adresa za dostavu zamolbi je ict@kovanica.hr

Rok za slanje zamolbi je 31. listopada 2021. godine kada ćemo pristupiti postupku odabira užeg kruga kandidata sa kojima, prije konačne odluke, planiramo napraviti kratak intervju.

Istaknute aktivnosti centra

Sudjeluj u našim aktivnostima.