APIS IT zapošljava na poziciji Poslovni analitičar

Opis posla:

  • ostvaruje dobar odnos s korisnikom te prikuplja korisničke zahtjeve
  • upravlja jednostavnim korisničkim zahtjevima
  • kreira dokumentaciju koja je polazište za razvoj aplikativnih rješenja
  • dokumentira poslovne procese
  • kontrolira kvalitetu jednostavnih aplikativnih rješenja
  • sudjeluje u radu s bazama podataka
  • skrbi o aplikaciji
  • pruža podršku krajnjem korisniku u korištenju aplikacija

Uvjeti:

  • osnovno poznavanje područja rada
  • komunikacijske vještine
  • organizacijske vještine
  • timski rad
  • znanje engleskog jezika
  • napredno poznavanje Microsoft Office paketa (Excel, Word i Outlook)
  • VSS bez radnog iskustva / VŠS bez radnog iskustva / SSS i minimalno 2 godine radnog iskustva

Nudimo:

  • mogućnost napredovanja i stručnog usavršavanja
  • ugodnu radnu okolinu
  • motivirajuća primanja

Na natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola.

Natječaj se odnosi na zasnivanje radnog odnosa na neodređeno vrijeme s probnim rokom od 6 mjeseci.

Natječaj je objavljen na službenim internetskim stranicama APIS IT-a. Rezultati javnog natječaja bit će objavljeni na službenim stranicama APIS IT-a, www.apis-it.hr .

Želite li se pridružiti timu stručnjaka poduzeća APIS IT, prijavite se u roku od 8 dana (zaključno s 4. studenoga 2020. godine) od objave natječaja isključivo na e-mail adresu prijave@apis-it.hr. U prijavi obavezno naznačite za koje se radno mjesto prijavljujete.

Istaknute aktivnosti centra

Sudjeluj u našim aktivnostima.